Accepta Refuza

Oportunităţi de carieră

TEHNICIAN SERVICE (CENTRALE TERMICE)

Candidatul ideal

- Interventii service la utilizatorul final (clientul final) pentru toate marcile de centrale Vaillant Group;

- Intocmirea de contracte post-garantie;

- Intocmirea facturilor, chitantelor si a altor documente specifice;

- Administrarea stocului de piese din masina de service;

Descrierea jobului

- Studii tehnice in domeniul instalatiilor (studiile superioare constituie un avantaj);

- Experienta in domeniu 1 an;

- Permis de conducere categ. B;

- Disponibilitate la program prelungit in perioada de sezon (iarna);

- Rezistenta la stres;

- 100% munca de teren.

Oferta:

Oportunitatea de lucra intr-o companie multinationala

Traininguri tehnice

CALL-CENTER AGENT

- Student, preferabil studii tehnice (Politehnica sau Constructii/ Instalatii)

- Experienta in call-center reprezinta un avantaj

- Cunostinte PC (Word, Excel, Power Point, IE)

- Responsabil, rezistent la stres, flexibil, bun coechipier,

- Disponibilitatea de a lucra in ture,

- Cunostinte in domeniul instalatiilor si centralelor termice, prezinta un avantaj.

Contract de munca pe perioada sezoniera - (6 luni);

- preluarea apelurilor telefonice de la clienti;

- suport tehnic clientilor interni si externi;

- promovarea si vanzarea produselor companiei prin telefon;

- atingerea targetului de vanzari;

- respectarea procedurilor companiei;

- completarea bazei de date;

- stabilirea si mentinerea relatiilor profesioniste cu utilizatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Cursuri tehnice calificate;

- Mediu de lucru profesionist;

- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala;